Дитяча фотосесія "Мій перший рік"

Перший рік – значний захід для батьків та малюка. Адже з цієї дати починається доросле життя поки що маленької людини. І не сфотографувати однорічного іменинника — просто злочин! Професійна дитяча фотосесія «Мій перший рік» подарує вам понад 100 фотографій із зображенням найщиріших емоцій вашого чада. Знімки поповнять сімейний альбом і збережуть спогади про зростання малюка в зручному форматі.

“Мій перший рік” – що це?

Фотосесія дітей, приурочена до першого дня народження, — це можливість сфотографувати непідробні емоції дитини, її міміку, допитливість. Її головна відмінність – свобода дій. Жодних строгих поз і громіздких костюмів. Дитина робить те, що їй заманеться:

– вивчає декор фотозони;

— грає з м’якими іграшками;

– пробує все на смак;

– регоче і радіє.

Така свобода дозволяє зняти справжні емоції маленької непосиди. Також зйомка може бути проведена у форматі Cake Smash – солодка фотосесія з тортом. В даному випадку малюкові надається можливість трощити святковий десерт, пробувати його, обмазувати солодким кремом все довкола. Поки дитина зайнята справою та активно вивчає тортик, фотограф майстерно ловить ракурси, створюючи неповторні та забавні знімки, переповнені теплом, сміхом та радістю. В результаті ви отримаєте 100-200 фотографій і зможете додатково вибрати та замовити фото з ретушшю.

Вартість фотосесії "1 рік"

2500 грн.
  • Тривалість – 1 година
  • Кількість фотографій – 100-150
  • Консультація фотографа
  • Всі фото в кольоро та світлокорекції
  • Передача фотографій через файлообмінник
4500 грн.
  • Тривалість – 2 години
  • Кількість фотографій – 150-200
  • Консультація фотографа
  • Всі фото в кольоро та світлокорекції
  • Передача фотографій через файлообмінник

Оренда реквізиту для фотосесії

Одиничка + тортик = 300 грн.

Фотозона на вибір = 500 грн.

(фотозона доступна лише для фотосесії 2 години)

Фотозона "Єдиноріг"

Фотозона "Міньйони"

Фотозона "Квіткова"

blank

Фотозона "Суперстар"

blank

Фотозона "Ведмедик"

blank

Фотосесія для дівчаток

Зйомка першого року дівчаток відрізняється ніжністю, легкістю і якимось дивом. В даному випадку підійде локація «Єдиноріг» або «Квіткова». Милий декор підкреслить образ юної красуні та викличе у неї цілу бурю емоцій. Великі квіти, яскраві кулі, незрозумілі конфетті на підлозі — цікава дівчинка точно оцінить такий декор. А ви – отримані фотографії, які будуть переповнені ніжністю, дівочою пустотою і просто красою.

Фотосесія для хлопчиків

Створити пам’ятні знімки хлопчаків важче, адже зазвичай вони більш примхливі та затиснуті. Але розкріпачитися малюкові допоможе барвистий декор фотозони «Ведмедик» або «Міньйони». Занурившись у мультяшну атмосферу, хлопчик перестане боятися камери і радісно гратиме з наданими іграшками. Цією радістю й будуть сповнені фотографії.

Реквізит для фотосесії хлопчика та дівчинки

GIRL

blank

BOY

blank

Зробіть перший рік незабутнім!

Перший рік життя — чудова нагода провести першу повноцінну фотосесію для свого улюбленого чада. Яскраво прикрашена фотостудія, професійний фотограф, позитивна атмосфера – все вже готове до створення головних фотографій малюка. Вам залишається лише забронювати фотосесію на відповідний день, підібрати образ і налаштуватися на веселе та незабутнє проведення часу.

blank